Kayseri'de 2023'te Kaç İnsan Hayatını Kaybetti? İşte Rakamlar... Kayseri'de 2023'te Kaç İnsan Hayatını Kaybetti? İşte Rakamlar...

Ankara'da öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Ayşe Ateş, "Kızlarımı ve beni gerçekten uzun uzun dinledi. Onlar da uzun bir konuşma yaptılar. Sohbet ettiler kendisiyle. Durumu anlattık, izah ettim. Dosya hakkında konuştuk. Olayın nasıl gerçekleştiğini, detaylarıyla birlikte anlattım. Çok olumlu bir görüşmeydi. Çok memnun bir şekilde yanından ayrıldık. Bana ve eşime bugüne kadar bu iftiraları atanlar, tehdit edenler, hakaret edenler, bu suça karışanlar, bu suçu suça karışıp bunun dışında ve bu suçluları koruyanlar yarın adaletin karşısında ne söyleyeceklerini düşünsünler" diye konuştu.

Ayşe Ateş’ten Sert Sözler Suçluları Koruyanlar Adalet Karşısında Ne Söyleyeceklerini Düşünsünler!

‘Adaletin Yerini Bulması’

Kendisine yöneltilen ‘Cumhurbaşkanı'ndan talepte bulundunuz mu?’ sorusuna Ateş, "Tek talebim bir an önce yargılanmanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve adaletin yerini bulması. Kendisi de bu konuda gerekenin hızlı bir şekilde yapılacağını söyledi" dedi.

Kaynak: İHA