Sivas’ta ürettiği anormal boyuttaki ekmeklerle ünlenen Erdoğan Çiçek, kendisine yöenletilen eleştiriler farklı bir cevap verdi. 

Geçtiğimiz günlerde 3 metre 80 santimetrelik ekmeği üreterek gündeme gelmişti. Bu kez de daha büyüğünü yaparak sınırları zorladı. Erdoğan Çiçek, sosyal medyadan gelen “Niye 3.80 de 4 değil” sorularına 4 metrelik ekmeği tek başına yaparak cevap verdi.

Sivaslı Usta Bu Defa 4 Metrelik Ekmek Üretti! (2)

Sivas’ın Zara ilçesindeki ürettiği ekmeklerle satışları da artan ekmek ustası, “3 metre 80 santim yaptığımız ekmeğe bazı arkadaşlar ‘Niye 3.80 de 4 değil’ dedi. Biz de o arkadaşlarımızı kırmadık, 4 metre yaptık. Fırın da zaten tam 4 metre. O yüzden tam sıfırlayarak 4 attım. Yani 4.10 desem de imkan yok. 5 desen de yok yani. O yüzden arkadaşlarımızı kırmadık, bir daha yaptık” açıklamasını yaptı.

Sivas'ta Zaralı Usta Bu Defa 4 Metrelik Ekmek Üretti! (3)

Hulusi Akar'dan Dikkat Çeken F-35 Açıklaması! Hulusi Akar'dan Dikkat Çeken F-35 Açıklaması!

Güzel yorumlar da aldığını belirten Erdoğan Çiçek, “Sağolsun herkes paylaştı, beğendi. Çok da güzel yorumlar da aldım. Satış oldu, o anda ekmek bitti. Merak edenler oldu, kilo işi alanlar oldu, bu şekilde ekmek kısa sürede tükendi” diye konuştu.

Sivas'ta Zaralı Usta Bu Defa 4 Metrelik Ekmek Üretti! (3)

Kaynak: İHA