NOW TV son günlerde diziler için verdiği ani final kararlarıyla gündeme geliyordu. Popüler kanalın sevilen dizileri top ağzında dururken hayranlar gelen final kararlarına verdikleri tepkilerle son noktayı koydu.

Şok Üstüne Şok! NOW TV Ünlü Oyuncusunu O Kanala Kaptırdı!-3

NOW TV Şahane Hayatım ve Kirli Sepeti dizileri için final kararı vermişti. Her ne kadar Şahane Hayatım dizisi için bu karar uygulansa da Kirli Sepeti için geri adım atıldı.NOW TV ekranlarının sevilen dizisi Kirli Sepeti için verilen karar rafa kaldırıldı ve diziye 2. Sezon onayı verildi. Kanal popüler dizisi Kirli Sepeti’ni ekranda tutma kararını verirken dizinin beğenilen oyuncularından birini başka bir diziye yolcu etti.

Ünlü Oyuncuya Hakaret Davasından Sonra Bu Kez de Manevi Tazminat! Ünlü Oyuncuya Hakaret Davasından Sonra Bu Kez de Manevi Tazminat!

Kirli Sepeti’ne Veda Etti

Survivor yarışmasıyla hafızalara kazınan ama asıl oyunculuk deneyimini NOW TV ekranlarında daha önce yayımlanan Masumiyet adlı diziyle başrol olarak yaşayan ünlü oyuncu Serkay Tütüncü Kirli Sepetine elveda etti.

Şok Üstüne Şok! NOW TV Ünlü Oyuncusunu O Kanala Kaptırdı!

Yeni Adresi Show TV Oldu

Adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu daha önce de Kusursuz Kiracı dizisinde başrol olarak ekrana gelmişti. NOW TV’deki başarılı diziden ayrılan Serkay Tütüncü'nün yeni adresi Show TV oldu.

Şok Üstüne Şok! NOW TV Ünlü Oyuncusunu O Kanala Kaptırdı!-1

Başka Bir Popüler Diziye Geçti

Ünlü oyuncu bu defada başka bir popüler dizinin yolunu tuttu. SHOW TV ekranlarında yayımlanan Sandık Kokusu dizisi kadrosunu değiştirirken Tütüncü fenomen dizinin kadrosuna transfer oldu.

Şok Üstüne Şok! NOW TV Ünlü Oyuncusunu O Kanala Kaptırdı!-2

Metin Akdülger’in Yerine Geldi

Dizinin başrolü olan Atilla karakterine hayat veren oyuncu Metin Akdülger’in diziye veda etmesinin yankıları sürerken boşluğu doldurmak için NOW TV'den bomba bir transfer gerçekleşti. NOW TV dizileriyle ünlenen Serkay Tütüncü artık Show TV dizisine katıldı. Sandık kokusu dizisi oyuncu kadrosunu değiştiriken diziye yapılan iddialı transferler dikkat çekmeye başladı. Kirli Sepeti’nden ayrılan Tütüncü popüler dizilerden vazgeçmediğini bir kez daha kanıtladı.

Kıvanç Karakterine Hayat Verecek

Popüler diziye gelen ünlü oyuncunun "Kıvanç" rolüne hayat vereceği konuşuluyor. Kıvanç karakterinin ise dizide Irmak rolünü canlandıran Meriç Aral’la yakınlaşacağı gündeme geldi.

Kaynak: Haber Merkezi