Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına 3 Temmuz’da başlayacak olan Sarı-Kırmızılılar’da iç transferde çalışmalar aralıksız sürüyor. 9 Futbolcu ile masaya oturan Kayserispor Yönetimi anlaşma sağladı.

Süper Lig’de geçtiğimiz sezon sıkıntılı bir dönem geçiren Kayserispor’da 7 yerli 2 yabancı futbolcu ile anlaşma sağladı. Gelecek sezonun planlarını yapan Kayserispor’da bugün hareketli dakikalar yaşandı. Sarı-Kırmızılı takımda kaleci Bilal Bayazıt, Miguel Cardoso, Ali Karimi, Gökhan Sazdağı, Arif Kocaman, Baran Ali Gezek, Muhammed Eren Arıkan, Mehmet Şamil Öztürk ve Talha Sarıaslan ile sözleşme uzattı.

Kayserispor Yönetimi başarılı bir sezon geçiren ve ligin en çok kurtarış yapan kalecisi Bilal Bayazıt ile masaya oturdu. Genç file bekçisi Kayserispor ile 2 yıllık sözleşme uzattı. Diğer yandan Ali Karimi, Miguel Cardoso ve Muhammed Eren Arıkan ile 3’er yıllık anlaşma yapılırken Gözhan Sazdağı, Arif Kocaman ve Talha Sarıaslan ile 2’şer yıllık anlaşma sağlandı.

Kayserispor Kadro Fenerbahce2

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, TFF Genel Kurulu Öncesi Neler Söyledi? Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, TFF Genel Kurulu Öncesi Neler Söyledi?

Genç Oyuncularla 2028’e Kadar Sözleşme Uzatıldı

Kayserispor’un genç oyuncuları Baran Ali Gezek ve kaleci Mehmet Şamil Öztürk 2028’e kadar Kayserispor’da kalacak.

Kayserispor’un iç transferde diğer futbolcularla da masaya oturacağı Teknik Direktör Burak Yılmaz’ın isteği doğrultusunda bazı futbolcularla devam kararı alınırken genç hocanın kadroda düşünmediği isimlerle yollar ayrılacak.

Kaynak: ÖZEL HABER