Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu! Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!

Star TV'de yayın hayatına başlayan ve başladığı günden beri reyting rekorları kıran "Yalı Çapkını" dizisinin setine hayranlar öyle bir yöntemle geldi ki görenler hayrete düştü.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 04 30T160227.129 (1)

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı  fenomen dizi Yalı Çapkın'ın setinde yaşanan olay herkessi şaşırtt. Sevilen dizinin başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir'in hayranları seti ilginç bir yöntemle ziyaret etti. O anlar dizinin setine damga vurdu.

Hayranlar Tekneyle Sete Gitti

Dizinin Ferit'i zorlu anlar yaşadı çünkü hayranları ona karadan değil denizden ulaştı. "Yalı Çapkını"nın hayranları sevgilerini bir üst seviyeye taşıyarak Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir'i görmek için tekneyle dizi setine gitti.

Star TV'deki O Diziye Hayran Şoku! Seti Bastılar!

Sevinç Çığlıkları Attılar

Boğaz manzaralı yalıda çekilen dizinin setine gitmek için bir grup hayran yalıya yaklaşıp seti izledi. Bu esnada hayranlar ünlü oyuncu Mert Ramazan Demir'e denk geldi. Sevinç çığlıkları atarak Demir'e seslerini duyuran hayranların tekneyle sete gitmeleri görenleri hayrete düşürdü.

Kaynak: Haber Merkezi