Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi’nde dün sabah saatlerinde başlayan seçim maratonunda Mevcut başkan Süleyman Varol’un tek aday olduğu seçimde üyeler oylarını kullanmaya başladı. Saat 09.00 itibariyle başlayan oy kullanma işlemi 17.00 itibariyle sona erdi.

A W144289 06

Makine Mühendisler Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol bir önceki gün yapılan genel kurulunda vaatlerinden söz ederek ileriye yönelik planlarını basına ve tüm katılımcılara duyurmuştu. Süleyman Varol yaptığı konuşmada ülke ve toplum yararı doğrultusunda mesleki olarak birçok etkinlik düzenleyeceklerinin vurgusunu yaparken aynı zamanda Kayseri deprem raporunun oluşturulduğunu belirtti.

‘Tek Lise Olmasına Rağmen Üyelerimizin Yoğun Talebi Vardı’

Seçime tek aday olarak giren başkan Süleyman Varol yine de genel kurula büyük bir ilgi gösterildiğini belirterek bundan dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.

İYİ Parti'de İstifa Depremi Bitmiyor! İYİ Parti'de İstifa Depremi Bitmiyor!

Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, "Dün 17. Olağan Genel Kurul’umuzu yaptık. Hem üyelerimizin yoğun teveccühü ile hem de şehrimizin protokolünün yoğun katılımıyla bir genel kurul yaptık. Başarılı bir genel kurulumuz oldu. Tek lise olmasına rağmen üyelerimizin yoğun talebi vardı. Bugünde seçimlere geçtik. Yine bugün üyelerimizden yoğun ilgiyi bekliyoruz. Geçmiş dönemde meslektaşlarımızla güzel çalışmalar yaptık. Bu dönemde yine aynı çalışmaları devam ettirmek istiyoruz. Seçimimizin, genel kurulumuzun mesleğimiz, meslektaşlarımız ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yeniden Başkan Seçildi

Üyelerin Oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıklar açıldı. Sandıkların açılmaya ve oyların sayılmasının ardından ise sonuçlar belirlendi. Oylama sonucunda mevcut başkan Süleyman Varol, 723 oy alarak yeniden başkan seçildi.

Editör: Merve Erol