İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı! İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı!

Birçok kez Survivor yarışmasına katılan ve 2 kez şampiyon olarak rekor kıran popüler yarışmacı Turabi, yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Turabi'nin katıldığı bir yarışma, sosyal medyada alay konusu oldu.

Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu!

Survivor yarışmasında gösterdiği performans ve sık sık girdiği polemiklerle adından söz ettiren Turabi Çamkıran, son olarak Survivor 2024 allstar'ına katılmıştı. Popüler isim daha önce katıldığı senelerde birçok kişiyle kavga etmiş ve tartışmalarıyla sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer almıştı. Turabi aynı zamanda oyun sonunda yaptığı sevinç gösterileriyle de hem sempati hem empati kazanmıştı.

Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu!-1

Survivor'ın gelmiş geçmiş en iddialı ismi olan Turabi, bu sene yine yarışmaya damga vuran yarışmacılar arasında yerini aldı. Polemiklerin adamı Turabi, daha sonra yaşadığı sakatlık sebebiyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.
Kendisini toparlamayarak yarışmadan ayrılma kararı alan Turabi, daha sonra da yoğun bakıma alındı. Sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşulan yarışmacı, Survivor'da yarışan Poyraz ve bu yılın şampiyonu olan Ogeday ile kavgası öncesi sosyal medya hesabından rakiplerine ağır gönderme içeren paylaşımlar yaptı.

Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu!-2

Hayranlarında tepki çeken Turabi, son olarak katıldığı bir yarışmayla gündeme geldi. Yetenek Sizsiniz, Survivor, The Challenge: War of the Worlds, The Challenge: Ride or Dies gibi büyük yarışmalara katılarak ismini tüm Türkiye'ye duyuran Turabi'nin yastık savaşı turnuvasında boy göstermesi dalga konusu oldu.

Turabi'nin o görüntülerine "Nerede abuk bir şey var Turabi orada", "İnanılmaz bir kariyer yolculuğu", "Benim kariyer yönetimi", "Adam her parası bittiğinde saçma bir yarışmada" gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi