Türkiye'de en çok kullanılan platformlardan biri olan TikTok'ta her geçen gün yeni bir olay yaşanıyor. Çoğunluğu gençlerden oluşan TikTok, insanların eleştiri yağmuruna tuttuğu bir platform haline geldi.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia! Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia!

Platformda daha önce çocuğu kanlar içindeyken canlı yayın yapan kadının görüntüleri gündeme gelmişti. Vicdanları sızlatan anların ardından TikTok skandallarına bir yenisi daha eklendi.

TikTok'ta Yine Skandal! Anneannesini Gece Kulübüne Götürdü!-1

TikTok'a bu defa beğeni ve takipçi kazanmak uğruna anneannesini gece kulübüne götüren bir kızın videosu damga vurdu. Sosyal medyada gündem olan görüntüler yayılmaya başladı. Tekerlekli sandalyedeki anneannenin gece kulübündeki şaşkın bakışları sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Görüntülerde Eda Çelik adlı TikTok kullanıcısının kadının anneannesiyle birlikte gece kulübüne gittiği anlar yer aldı. Tekerlekli sandalyedeki annesinin yanında poz veren Çelik gönderiye ise, "Bu anneannenizi gece kulübüne götürmeniz için bir işaret" notunu düştü.

O anlara sosyal medya kullanıcılarından adeta yorum yağdı. Kimisi "Çok rahatsız görünüyor" diyerek olayı eleştiriken kimisi de "Kimlik sordular mı?" diye durumu ti'ye aldı.

Kaynak: Haber Merkezi