Türkiye’nin ilk alt yazılı yayın yapan kuruluşu geri dönüyor. Kayseri’de de reklam veren kanal, billboardlarda ‘-merhaba’ dedi.

Finans-ekonomi, diziler gibi çeşitli konuları işleyen ve Türkiye’nin ilk alt yazılı yayınını yapan CNBC-e yayın hayatına başlama kararı aldı. Geri döneceğini billboardlar ile duyuran CNBC-e, şehirde yaptığı reklamlar ile merak uyandırdı. İlk alt yazılı yayın yapan kanal olmasıyla ünlü olan yayın kuruluşunun billboardlardaki reklamı görenleri maziye götürerek yüzünü gülümsetti.

Cnbce E (1)

Düz beyaz bir alana reklam veren CNBC-e, reklamda logosunu kullanarak ‘-merhaba’, ‘-yeniden buradayız’, ‘-uzun uzun izlersin’ yazılarıyla dikkat çekti.

Cnbce E (2)

CNBC-e Neden Kapandı?

Vatandaşlar Şikayetçiydi! Kayseri’nin Yahyalı İlçesinde O Sorun Nihayet Çözüldü! Vatandaşlar Şikayetçiydi! Kayseri’nin Yahyalı İlçesinde O Sorun Nihayet Çözüldü!

CNBC-e, 2015 yılında yayın hayatına son verdi. Bu kararın arkasında ekonomik sebepler ve medya sektöründeki stratejik değişiklikler yer alıyordu. CNBC-e, finans ve ekonomi programlarının yanında popüler yabancı dizilere de yer veriyordu. Kanalın kapanmasının ardından yerine, daha çok yaşam tarzı ve eğlence içerikleri sunan TLC Türkiye geçti ve CNBC-e’nin izleyici kitlesine hitap etmeye çalıştı.

Yayına Ne Zaman Başlayacak?

İlbak Holding’in liderliğinde, yeniden yayın hayatına başlayacak olan CNBC-e, özel içerikleriyle, kitlesi tarafından merak ve heyecanla bekleniyor. Peki, CNBC- e yayına ne zaman başlayacak? Türkiye’nin önde gelen ekonomi ve dizi kanalı CNBC-e’nin yeniden yayın hayatına başlaması büyük bir heyecanla bekleniyor. Kanalın teknik hazırlıkları sürerken, yeni personel alımları ve planlamalar da hızlı bir şekilde devam ediyor.

Kaynak: ÖZEL HABER