İstanbul Esenler'de tüyler ürperten bir olay yaşandı. Bir parkta çöp poşetine sarılı halde bir cenin bulundu.
Kedilerin Çöpü Karıştırmasıyla Ortaya Çıktı
Esenler Havaalanı Mahallesi'nde, bir park içerisinde saat 22.00'de meydana gelen olayda kedilerin çöpleri karıştırması sonucunda tüyler ürperten bir detay ortaya çıktı. Kedilerin poşetle oynarken poşete sarılı halde bir cenin olduğu fark edildi.
Vatandaşlar Fark Etti
Parkta yürüyüş yapan vatandaşlar korkunç detayı fark etti. Çevredeki vatandaşlar yerdeki çöpleri toplarken, başka bir poşetin içine bırakılan cenini fark etti.
İnceleme Başlatıldı
Bunun üzerine polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevreyi emniyet şeridiyle kapatarak incelemeye başladı.
Çalışmalar Devam Ediyor
Bölgedeki polis ekipleri uzun süre inceleme yaptı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından cenin delil torbasına konularak kaldırıldı. Olayla ilgili ekiplerin çalışması devam ediyor.