Metin Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu'nun bir süre babasıyla arasında kriz yaşandı. Son olarak Metin Akpınar'ın kızının fakirlik belgesinin iptalini istemesi üzerine ipler gerilmiş ve Nebioğlu babasına adeta ateş püskürmüştü.

Uğur Dündar'a Babalık Davası Açılmıştı

Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Nebioğlu'dan magazin dünyasına bomba gibi düşen bir iddia daha geldi. 
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'nun "Ablamın babası da ünlü bir gazeteci" demesi üzerine gözler gazeteci Uğur Dündar'a çevrildi. 

İddiaya göre Nebioğlu'nun ablası Dilara G. tarafından açılan davada, mahkeme DNA testi istedi. 

Davanın taraflarından olan Uğur Dündar iddiaları reddederken "Adli Tıp Kurumu, DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti" ifadelerini kullanmıştı. 

Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı!

'Metin Akpınar'dan Önce Uğur Dündar'ı Öğrenmiştim'

Nebioğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Ben Metin Akpınar'dan önce Uğur Dündar'ı öğrenmiştim. 2008'den beri bildiğim bir konu bu. Kimsenin itibarıyla oynamamaya çalıştık senelerce. Ablamın davası 2 yıldır sürüyor. Ablamı ifşa etmediğim gibi Uğur Dündar'ı da ben ifşa etmedim" dedi.

Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı!

'Ablam da Uğur Dündar'a Benziyor'

Nebioğlu sözlerinin devamında ise raporun sonuçlarıyla oynandığını belirterek, "Kendisinin açıklamasını gördüm ama ben babama nasıl benziyorsam, ablam da Uğur Dündar'a benziyor. Saçları turuncu, uzun boylu, manken gibi bir kadın. Şu an basın yasağı devam ettiği için sessiz kalmayı tercih ediyor. İtiraz dilekçesini hazırlıyoruz. Uğur Dündar, DNA raporunu yasal olmayan şekilde bir gazeteciye göndermiş, o gazeteci de bana gönderdi. Raporun sonucuyla oynandığını düşünüyoruz. Elbette bu konuyu kanıtlayacağız annem de ortaya çıkarsa. Kendisi annemle birlikteliğini de inkâr etmiş" ifadelerini kullandı.

NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı! NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı!

Uğur Dündar'ın kızı olduğu iddia edilen Dilara isimli kadının fotoğrafı da ortaya çıktı.

Kaynak: Haber Merkezi