Uzun süredir haklarında çıkan haberlerle gündeme gelen ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ve sanatçı Mert Demir olaylı bir gece geçirdi. Ünlü çifti görüntülenmek isteyen muhabirler mekândan çıkan bir kişi tarafından darp edildi.

Basın Mensupları Görüntülemeye Çalıştı

Tarzı ve oyunculuğuyla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya'nın kısa bir süre adı şarkıcı Mert Demir'le anılmaya başlanmıştı. Son dönemlerin en popüler isimlerinden biri olan Mert Demir ile Serenay Sarıkaya yeni bir aşka yelken açmıştı. Herkesin konuştuğu ünlü çift akşam saatlerinde bir mekândan çıkarken basın mensupları etrafını kuşattı. O esnada yaşanan korkutucu anlar ise akıllara durgunluk verdi.

Edinilen bilgiye göre: Mert Demir, Beşiktaş'taki bir otelde sahne aldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile buluşmak üzere Fatih'teki bir mekâna gitti. Attıkları her adım olay olan ve daha önce ele ele görüntülenen ikilinin aşkları belgelenirken onları yeniden görüntülemek isteyen basın mensupları karşılarına çıktı.

'Basın Gidin Buradan'

Çifti, mekân çıkışı kamuya açık bir alanda görüntülemek isteyen gazeteciler, saldırıya uğradı. Mekândan çıkan bir kişi, hakaret ederek; "Basın gidin buradan" diyerek gazetecileri göndermeye çalıştı.

Ünlü Çiftin Olaylı Gecesi! Gazetecilere Tekme Tokat Saldırı!

Gazetecilere Hakaret Edip Saldırdılar

Aynı kişi, hızını alamayarak basın mensuplarına tekme tokat saldırdı. Ardından da çevredeki evlere seslenip destek istedi. Evlerin birinden çıkan bir adamla birlikte gazetecilere hakarette bulunup, fiziksel saldırıya devam etti. Aynı kişiler, gitmek isteyen gazetecilerin araçlarına tekme ve yumruklarla zarar verdi.

Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı! Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı!

Menajerlerinden Açıklama Geldi

Bu olay sonrası Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'den ardı ardına açıklamalar geldi.
Konuyla ilgili iki ünlü isimin menajeri de açıklama yaptı.

Serenay Sarıkaya'nın menajeri yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Dün gece yaşanan ve basına yansıyan olayla ilgili sanatçımız Serenay Sarıkaya'nın konuya dair haberinin ve ilgisinin olmadığını, yaşanan olayla ilgili üzüntü duyduğumuzu ve şiddetin her türlüsüne karşı durduğumuzu bildirmek isteriz.”
Mert Demir'in menajeri ise yaşanan olaydan dolayı üzüntü yaşadığını belirterek, “Dün gece yaşanan olayı sanatçımız Mert Demir ve ekibi olarak bizler olayın ertesi günü üzülerek öğrendik. İlgimiz olmayan ve bizim dışımızda gerçekleşen bu olayın yaşanmasından, basının haber alma hakkına müdahale edilmesinden ve her türlüsüne karşı olduğumuz şiddetin kullanılmasından dolayı çok üzgünüz. Muhabir ve kameraman arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi