Cinsiyet değiştirerek 30'a yakın bıçak altına yatan fenomen Beren Güney bu işlemler için ne kadar harcadığını açıkladı. Kendisiyle ilgili yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü. 

Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu!-3

500 Bin TL Harcadı

Sosyal medya fenomeni Beren Güney daha önce basketbolcu Kerem Tunçeri'nin kendisine attığı mesajları ifşalamıştı. Bu olayla bir süre gündemde kalan Güney aynı zamanda cinsiyet değiştirerek kadın oldu. O dönem 500 bin TL harcayarak bambaşka birisine dönüşen Güney'in son hali ortaya çıktı.  

Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu!-2

Birçok Operasyon Geçirdi

Fenomen yalnızca cinsiyet değiştirmemiş aynı zamanda ses değiştirme ameliyatı, silikon meme implantı, burun ve elmacık kemiği ameliyatı gibi birçok operasyon geçirmişti. Geçirdiği operasyonlarla birlikte neredeyse kimsenin tanıyamayacağı bir hale dönüşen ve değişimiyle çok konuşulan fenomen Onedio'ya konuştu.

Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu!-1

‘Dolguların Göbeğime, Belime, Bacaklarıma Aktığını Gördüm’

Amerika'da aldığı oyunculuk eğitiminden bahsederek aynı zamanda trans birey olmanın mesleğini yapmaya engel olduğunu anlatan Güney, "Çok teşekkür ediyorum. 4 yıl çok zor bir süreç geçirdim aslında. Popomdaki dolgulardan ötürü vücudumda kimyasal reaksiyonlar oluştu. Dolguların göbeğime, belime, bacaklarıma aktığını gördüm. Üst üste acil ameliyatlara girdim. Aynı hafta 2-3 operasyona girdiğimi biliyorum. 60 gün yataktan hiç kalkamadığım zamanlardı. Ailem de ben de perişan olduk” diye konuştu.

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti! Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!

Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu!-4

‘İnşa Ettiğim Beren'in Parçalandığını İzledik’

Sözlerinin devamında ise, “İnşa ettiğim Beren'in parçalandığını izledik. Ben böyle bir işin içine girdiğimi bilmiyordum ancak sonradan öğrendim ki bu dolgular sebebiyle canından olan çok kişi olmuş. Bedenim o yabancı maddelerden kurtuldukça ruhum ortaya çıktı. Kadınlığın dış görünüşten ibaret olmadığını bilen, özgür Beren'e kavuştum. Kaşımla gözümle uğraşacağıma hayatta kalmak için canımla uğraştım yani" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi