İşte benim sitilim yarışmasıyla adını büyük bir kitleye duyuran daha sonra ise Survivor yarışmasına katılarak ününe ün katan fenomen Nihal Candan’ın adı bir süredir hakkında verilen Tahliye kararıyla anılıyordu. Ünlü isim hakkında çarpıcı iddialar ortaya atıldı.

Ünlü Fenomen Hakkında Bomba İddia! Yeniden Cezaevi Yolu mu Gözüktü?-1

Tahliyesi Tartışmalara Yol Açtı

Suç örgütü üyeliği, Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan cezaevinde psikolojik sorunlar yaşamaya başladı. Anoreksiyaya yani bilinen adıyla yemek yememe hastalığına yakalanan Candan yemek yememeye başlamış ve 37 kiloya kadar düşmüştü. 
Yaklaşık 6 ay cezaevinde kalan Nihal Candan'ın durumunun kötüleşmesinden dolayı hakkında tahliye kararı verilmesi büyük tartışmalara yol açmıştı. 

Ünlü Oyuncu Müge Anlı'ya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı! Ünlü Oyuncu Müge Anlı'ya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı!

Ünlü Fenomen Hakkında Bomba İddia! Yeniden Cezaevi Yolu mu Gözüktü?-2

Tahliyesine İtiraz Edildi

Tahliyesi sonrası tüm tepkileri üzerine toplayan Nihal cephesine kötü haber de gelmişti. Nihal Candan’ın sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmesine müşteki avukatları itiraz etmişti. İtirazların kabul edilmesi durumunda yeniden cezaevine gönderilme ihtimali ile karşı karşıya kalan Nihal Candan hakkında bomba iddialar ortaya atıldı. 

Ünlü Fenomen Hakkında Bomba İddia! Yeniden Cezaevi Yolu mu Gözüktü?-3

'Baksın Fellik Fellik Geziyor'

Candan’ın tahliyesi sonrası Nişantaşı ve kuaförlerde  gezdiği iddia edilirken bu durum sosyal medyanın diline düştü.  Nişantaşı ve kuaförlerde gezdiği söylenen Candan'ın aynı zamanda dudağına dolgu yaptırdığı ise başka bir iddia olarak ortaya atıldı.

Candan için ortaya atılan, "Hani bu 35 kiloya düştüğü için tahliye ettiğiniz kadın Nihal Candan... Hasta, cezaevinde kalamaz diyen sayın savcı? Baksın fellik fellik geziyor. Kuaför, Nişantaşı taksilerde..." iddiası sosyal medyayı salladı.

Kaynak: Haber Merkezi