Kayserili Oyuncunun CHP'li Kuzeniyle Pozu Dikkat Çekti! Kayserili Oyuncunun CHP'li Kuzeniyle Pozu Dikkat Çekti!

Güzelliği ve oyunculuk performansıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Alina Boz hakkındaki iddialar gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Eşi Umut Evirgen'le gittiği bir gece kulübünde 'Aşkın Olayım' şarkısına eşlik ederken Galatasaray'a küfür ettiğine dair iddialarla gündeme geldi. Galatasaray taraftarları Alina Boz'a ateş püskürdü.

Ünlü Oyuncu Galatasaray’a Küfür mü Etti! Taraftarlar Çıldırdı!-1

Özel Hayatıyla Gündemden Düşmüyordu

Kısa zaman önce işletmeci Umut Evirgen ile dünya evine giren ünlü oyuncu Alina Boz skandal bir olayla anıldı. Elimi bırakma, maraşlı, aşk 101, paramparça, bir peri masalı gibi önemli yapımlarda yer alan ünlü oyuncu bir süredir özel hayatıyla gündemden düşmüyordu.

Sık sık eşiyle objektiflere yakalanan Alina Boz bu defa bir gece kulübünde eğlenirken kameralar yansıdı.
Ünlü oyuncu, 'Aşkın Olayım' şarkısını söylerken Galatasaray'a küfürler sarf ettiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düştü.
Sosyal medyaya düşen görüntülerden sonra Galatasaray taraftarlarından tepki gecikmedi. Sarı-kırmızılı taraftarlar, Alina Boz'a adeta ateş püskürdü.

Ünlü Oyuncu Galatasaray’a Küfür mü Etti! Taraftarlar Çıldırdı!-2

‘Yalnızca Sevdiğim Şarkının Sözlerini Seslendirdim’

Alina Boz’dan bu olay sonrası hemen açıklama geldi. Olaya sinirlenen ünlü oyuncu videoyu yalanlayarak şu ifadeleri kullandı:

"Küfür içerikli sözleri benim söylemediğim açıkça belli olmaktadır. Konuyu ben de üzüntüyle takip etmekteyim. Söz konusu videoda yalnızca sevdiğim şarkının sözlerini seslendirmiş olup başka küfür vs herhangi bir ek söz söylemedim"

Ünlü oyuncu kendisine yapılan hakaretlere karşı hukuki süreç başlatacağının da altını çizdi.

Kaynak: Haber Merkezi