Kayserili olduğu bilinen ünlü oyuncu Murat Ünalmış Kayseri'yi ziyaret etti. Nevşehir Ürgüp'te oğluyla birlikte çekildiği pozu paylaşan oyuncu, Kayseri'ye de uğradığının sinyallerini verdi.

Ünlü Oyuncu Kayseri'ye Geldi! Verdiği Poz Olay Oldu!-3

'Yer gök aşk', 'Sevda kuşun kanadında', 'Deli gönül', 'Bir zamanlar Çukurova' ve 'Gülcemal' gibi dizilerde oynadığı rollerle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Murat Ünalmış daha önce memleketi Kayseri'de kuzeniyle buluşmuştu. Babasının rahatsızlığı nedeniyle geldiği öğrenilen ünlü oyuncunun kuzeniyle verdiği poz çok konuşulmuştu.

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Murat Ünalmış aynı zamanda gündeme geldiği seçim konularıyla da adından söz ettirmişti. Murat Kurum'un seçim torbasını çöpe atmasıyla magazin dünyasını  sallayan ünlü oyuncu, bir takipçisinin sözlerine kızarak adeta ateş püskürmüştü.

Ünlü Oyuncu Kayseri'ye Geldi! Verdiği Poz Olay Oldu!-2

Son olarak yeni doğan bebeğiyle paylaşım yapmaya başlayan ünlü oyuncu, hayranlarının dikkatini çekti. Öncesinde de sık sık Kayseri'ye gelen Ünalmış, yine memleket özlemine dayanamayarak Kayseri'nin yolunu tuttu.

Ünalmış, oğluyla verdiği pozu Instagram hesabında hikayesine atarak üzerine "Memlekete geldik" notunu düştü.

Ünlü Oyuncu Kayseri'ye Geldi! Verdiği Poz Olay Oldu!-4

Ünlü oyuncu başka bir paylaşımında ise Kapodakya'da açan gülleri paylaşarak "Güllerimiz açmış, Mayıs'ta Kapodokya bir başka güzel" ifadelerini kullandı.

Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi! Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi!

Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber