A Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü Vincenzo Montella, Arda Güler'in elindeki yeleği almıştı. O anlar sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı. Montella'ya tepkiler çığ gibi büyürken ünlü isimler de olaya sessiz kalmadı. Ünlü oyuncu Mustafa Sandal'ın Arda Güler'e destek vermesi sonrası Ahmet Mümtaz Taylan da kendini tutamadı. Ünlü oyuncunun destek paylaşımı gündem oldu.

Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek!-1

A Milli Futbol Takımı'nın antrenmanı sırasında yaşanan bir olay sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Teknik direktör Vincenzo Montella'nın Arda Güler'in elindeki yeleği alarak bireysel çalışmaya geçmesini söylediği görüntüler sosyal medyada defalarca kez paylaşıldı ve yorum yağmuruna tutuldu.

Konuya ilişkin Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) açıklama gecikmedi.

Açıklamada, "Arda Güler'in kasığındaki ağrı nedeniyle, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır. İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Galatasaraylılar Wanda Nara’dan Bakın Böyle İntikam Aldı! Galatasaraylılar Wanda Nara’dan Bakın Böyle İntikam Aldı!

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 24T133320.685 (1)

Bu olay sonrası ünlü isimlerden tepkiler geldi. İlk olarak ünlü sanatçı Mustafa Sandal bu olaya tepki gösterdi. Sonrasında ise Kızılcık Şerbeti dizisinde Apo karakterine hayat veren Settar Tanrıöğren yerine gelen ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan'dan da sert eleştiri geldi.

Taylan paylaşımında, "Aldırma Arda Güler. Sen 'gelecek'sin. O vasat gidecek" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun bu sözleri sosyal medyada destek gördü.

Kaynak: Haber Merkezi