2 yıldır kanserle mücadele eden ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu'dan acı haber geldi. Sanat camiasını yasa boğan bu acı kaybı Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Karakoç sosyal medya hesabından paylaştı. 

Ünlü Oyuncudan Kahreden Haber! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Yıkıldı!-2

Kansere Yenik Düştü

Unutma Beni, Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru, Behzat Ç. bir Ankara Polisiyesi gibi birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu 2 yıldır mücadele ettiği kansere yenik düştü. 

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

Ünlü Oyuncudan Kahreden Haber! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Yıkıldı!

Kasaba Doktoru'nun Baharıydı

38 yaşındaki Çomoğlu rol aldığı yapımlardaki başarısı ve sempatik halleri ile hafızalara kazındı. Kasaba Doktoru'ndaki Bahar rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Gülşah Çomoğlu'nun sevenleri acı haberle sarsıldı. 

Ünlü Oyuncudan Kahreden Haber! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Yıkıldı!-1

‘Sen Beni Bitirdin'

Pera adında 2 yaşında bir kızı bulunan Gülşah Çomoğlu'nun vefatı sonrası yakın arkadaşı ünlü oyuncu Ceren Karakoç adeta yıkıldı.

Ünlü Oyuncudan Kahreden Haber! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Yıkıldı!-4

Şu sıralar Kızılcık Şerbeti dizisinin Nursema'sı olarak seyirci karşısına çıkan Karakoç Gülşah Çomoğlu'nun fotoğrafını paylaşarak, "Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni" notunu düştü.

Gülşah Çomoğlu Kimdir?

Gülşah Çomoğlu, ilk olarak Fox Tv'de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol almıştı. Bu dizide birçok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmişti.

Kaynak: Haber Merkezi