Oynadığı yapımlarda gösterdiği başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Emre Kınay açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü isim yapımcılara sert çıktı.

Makyör Krizi Programı da Vurdu! Yayından Kaldırıldı! Makyör Krizi Programı da Vurdu! Yayından Kaldırıldı!

Ünlü Oyuncudan Yapımcılara Zehir Zembelek Sözler!

Yılan Hikayesi, Güneşi Beklerken, Güneşin Kızları, Vurgun, Dönence, Tozluyaka, iki aile gibi birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu Emre Kınay rol aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettirdi.

S 900A5Fe2298A2Ef751Cfb940Bab6Ce91C2D5Ab09 (1) (1)

Sert Açıklamalarıyla Dikkat Çekmişti

Bir süredir, oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı sert paylaşımlarıyla dikkat çeken Kınay geçtiğimiz aylarda adeta ateş püskürdüğü paylaşımlarla gündeme bomba gibi düşmüştü. Sitem dolu sözleri bir takım kesimler tarafından haklı bulunsa da bazıları ise bu isyanı yersiz buldu. Kınay, şimdi de yapımcılara salladı. Aramızda Kalmasın'dan Umut Ünver'e konuşan ünlü oyuncu televizyon sektörü hakkında yaptığı açıklamalarda yalnızca yapımcılara değil aynı zamanda genç oyunculara da sert eleştirilerde bulundu.

Ünlü Oyuncudan Yapımcılara Zehir Zembelek Sözler!-2

'Satın Alınmış Takipçili Oyuncuları Seçiyor'

Kınay, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Herkesin aynı tip olduğu ortamda kime neyi oynatacaksın? Yapımcılar, satın alınmış takipçili oyuncuları seçiyor. Oyunculukla ilgilisi olmayan bu isimler televizyondaki işlerin tutmamasının asıl sebebi" dedi.
Ünlü oyuncunun sözleri kısa sürede sosyal medyayı salladı.

Kaynak: Haber Merkezi