Sonunda bu da oldu. Ünlü oyuncunun annesi sokak ortasında kavga çıkardı. 

Ünlü Oyuncunun Annesi Kiracısıyla Kavga Edip Ortalığı Birbirine Kattı! 

Demet Akalın'dan Sonra Yine Kiracı Tartışması Yaşandı

Son dönemde Demet Akalın'ın yaşadığı kiracı tartışmasının ardından bu kez de ünlü oyuncu Hazal Kaya’nın annesinin kiracısıyla başı derde girdi. Geçtiğimiz günlerde canlı yayında kiracısına sinirlenen Demet Akalın olan biten her şeyi tek tek anlatmıştı. Kiracı skandalının ardından şimdi de Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya kiracısı ile mahalle ortasında kavga etti. 

Ünlü Oyuncunun Annesi Kiracısıyla Kavga Edip Ortalığı Birbirine Kattı! 

Kiracısıyla Kavga Etti

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın avukat annesi Ayşegül Kaya, İstanbul Balat'taki evinde 3 bin liraya oturan kiracısıyla mahallenin ortasında adeta birbirine girdi. Semtte oturanlar o anlara şahitlik ederken Kaya adeta kiracısına ateş püskürdü. Mahalleli ise dışarıdan gelen tartışma sesleri üzerine pencereye koştu.

Ünlü Oyuncunun Annesi Kiracısıyla Kavga Edip Ortalığı Birbirine Kattı! 

'Boş Yere Evimi İşgal Etme'

Hazal Kaya’nın annesi Ayşegül Kaya bağırarak kiracısının oturduğu eve geldi. İddiaya göre Kaya 3 bin liraya oturan kiracısının hesabına 5 bin lira yatırması sonrası adeta küplere bindi. Bu olaya çok sinirlenerek ortalığı birbirine kattı. 

Kaya’nın evin değerinin 15 bin TL olduğunu söyleyerek “ "Ya 15 bin lira yatır ya da çık. Boş yere evimi işgal etme" diye bağırdığı öğrenildi. 

Kiracı ve ev sahibi tartışmasından birkaç gün sonra ise kiracıların evden apar topar taşındığı öğrenildi. 

Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı! Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı!

Kaynak: Haber Merkezi