Birçok başarılı yapımda rol alan güzel oyuncu Aslı Enver son günlerde magazin dünyasında mutlu aile tablosuyla anılıyordu. Enver bu sefer farklı bir konuyla gündeme geldi. Ünlü oyuncunun numarasını bulan 3 kız arayarak lahmacun siparişi verdiğini söyledi. O anlar sosyal medyayı salladı.

Ünlü Oyuncunun Numarası İfşa Oldu! Arayıp Lahmacun Siparişi Ettiler!-1

İstanbullu Gelin, Kavak Yelleri, Suskunlar, Babil, Kış Güneşi, Bana Artık Hicran De, Sen Yaşamaya Bak, Kardeşim Benim, Öteki Taraf, Tamam mıyız? gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Aslı Enver bir zamanlar sanatçı Murat Boz ile yaşadığı aşkla magazin dünyasına damga vurmuştu. Boz'dan ayrılan Enver daha sonra gerçek aşkı bularak evliliğe adım attı. Şimdilerde yeni anne olan Enver bu sefer başka bir konuyla adından söz ettirdi.

Ünlü Oyuncunun Numarası İfşa Oldu! Arayıp Lahmacun Siparişi Ettiler!-3

İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor! İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor!

Ünlü oyuncunun telefon numarasına ulaşan 3 kız arkadaş Enver'i arayarak, "5 lahmacun, 1 kaşarlı pide alabilir miyiz?" diyerek sipariş vermeye çalıştı. O anlarda Enver'in tavrı dikkat çekti.

Ünlü Oyuncunun Numarası İfşa Oldu! Arayıp Lahmacun Siparişi Ettiler!-4

Trollendiğini anlayan ünlü oyuncu, "Yollardım ama yanlış numarayı aradınız, her zaman bekleriz" diyerek telefon kapattı.
O anlar sosyal medyayı sallanırken Aslı Enver'in sevecen tavırları takdir topladı.

Kaynak: Haber Merkezi