Ünlü rapçi Gazapizm, arabesk rap yapan şarkıcıları eleştiren Gürse Birsel'e sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti! Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti!

Ünlü Rapçi, Gülse Birsel’in Eleştirisine Katlanamadı! Sözleri Olay Oldu!
 
Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı karakter ile hafızalara kazınan Senarist ve oyuncu Gülse Birsel,  Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk olmuş ve programda yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekmişti.

'Kurumuş Boğazım, Bacaklarım Ağrıyor'

Programda  rap şarkılarını eleştiren ünlü oyuncu rap müziklerinin şarkı sözlerini abartılı bulduğunu ifade ederek şu ifadeleri kullandı:

 "Bu kadar sağlık sorununuz olamaz. 'Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm benden daha çok üşüyorlar. İstanbul soğuk diye şikayet ediyorlar, soğuk değil"

‘Bu Sığlıkta Baktığına Emindik Zaten’

Birsel’in sözlerine bazı kesimler tepki gösterirken Heyecanı yok, Unutulacak dünler, Olur mu?, Kalbim çukurda, Zanı, Perişan, Sağı Solu Kes gibi çok sevilen parçaların sahibi ünlü rapçi Gazapizm’den de tepki gecikmedi. 

Ünlü Rapçi, Gülse Birsel’in Eleştirisine Katlanamadı! Sözleri Olay Oldu!-1

'Gazapizm' sahne adıyla bilinen  Anıl Acar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kalır burjuva düşlerin yalanlardan ardaGülse . Bu arada hanımefendinin bu videoda beni şaşırtan hiçbir söylemi yok. Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten. Yeni kitabı hayırlı olsun "dedi.

Kaynak: Haber Merkezi