Rap müziği denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Sagopa Kajmer bugün aldığı acı haberle sarsıldı. Ünlü rapçinin bir süredir kanser tedavisi gören annesi hastalığa yenik düştü. Rap dünyasının bir diğer tanınan isimlerinden Ceza eski dostunu acı gününde yalnız bırakmadı. 

Cezayla Yaşadığı Polemiklerle Gündeme Geliyordu

Galiba, Baytar, İstisnalar Kaideyi Bozmaz, Ateşten Gömlek gibi eserlerle hafızalara kazınan ünlü rapçi bir süredir dini inancı hakkında haberlerle gündeme geliyordu. Kajmer büyük bir hayran kitlesine sahip olmasının yanı sıra meslektaşı ve aynı zamanda eski dostu olan Ceza’yla yaşadığı polemiklerle de gündeme geliyordu. 

Ünlü Rapçiyi Kahreden Haber! Ceza Sessizliğini Bozdu!-2

İkili Arasında Buzlar Çözülmeye Başlamıştı

Bir döneme damga vuran dissleşme savaşlarında birbirine ateş açan ünlü rapçiler adeta rap dünyasında iki ayrı kutup olarak yer alıyordu. Rap camiasını ikiye bölen eski dostların arasındaki buzlar Ceza’nın yaşadığı acı kayıpla beraber çözülmeye başlamıştı.  Ünlü rapçi Ceza’nın babasını kaybetmesinden sonra Sagopa kajmer’den başsağlığı mesajı gecikmemişti. Bu mesaj sonrası Ceza’da yanıt vermiş ve ikilinin barıştığı söylentileri yayılmaya başlamıştı. 

Ünlü Rapçiyi Kahreden Haber! Ceza Sessizliğini Bozdu!-3

Akciger Kanserine Yenik Düştü

 Çıkardığı Rap şarkıları yıllar boyunca eskimeyen ve hala dilden dile dolaşan ünlü rapçi bugün aldığı haberle yıkıldı.  Başarılı sanatçının annesi Serpil Özyavuz hayata gözlerini yumdu. Uzun zamandır tedavi gördüğü belirtilen Özyavuz mücadele ettiği akciğer kanserine yenik düştü. Yaklaşık iki gündür yoğun bakımda tedavi gören Özyavuz tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

'Çok Ağır Bir Acı'

Yaşanan acı kayıp sonrasında ünlü ceza rapçi sosyal medya hesabından kajmer ve annesinin fotoğrafını paylaşarak başsağlığı dileklerini iletti. 

Ünlü Rapçiyi Kahreden Haber! Ceza Sessizliğini Bozdu!

Ünlü İsimden Personeline Tokatlı Saldırı! Ünlü İsimden Personeline Tokatlı Saldırı!

Sagopa Kajmer'in annesinin cenazesi Samsun'da toprağa verilecek.

Kaynak: Haber Merkezi