Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü sanatçı aynı zamanda sosyal medya platformunda başlattığı yardım kampanyaları ve hayırseverliğiyle de hafızalara kazındı. Sanat camiasının önemli isimleri arasında yer alan Haluk Levent'ten sevenlerini endişelendiren haber geldi. Ünlü şarkıcı Antalya Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleştirdiği konseri sonrası hastaneye kaldırıldı. 

6687B05B2B32B147

Deniz Akkaya İle Davalık Olmuştu

Elfida şarkısıyla gönüllere taht kuran ve kendisine has tarzıyla dikkat çeken ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Yardımsever kişiliğiyle tanınan sanatçı bir dönem Kayserili eski manken Deniz Akkaya ile davalık olmuştu. Akkaya tarafından depremzedelerin parasını çalıyor, dolandırıcı gibi ithamlarla karşı karşıya kalan Levent ünlü mankenden şikayetçi olmuştu. 

Ünlü Sanatçı Haluk Levent'ten Kötü Haber!-1

Cesur Kostümleriyle Sosyal Medyayı Kasıp Kavuran Ünlü Şarkıcı: Babam Tepki Gösteriyor! Cesur Kostümleriyle Sosyal Medyayı Kasıp Kavuran Ünlü Şarkıcı: Babam Tepki Gösteriyor!

Konser Sonrası Rahatsızlandı

Levent bu defa başka bir olayla gündeme geldi. Ünlü sanatçı Antalya Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleştirdiği konserin ardından gece saatlerinde göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı.

MuhabirOnline'da yer alan habere göre; hastanede olan Haluk Levent'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi