Ünlü sanatçı Ayşe Hatun Önal'ın yaptığı paylaşım sosyal medyanın diline düştü. Önal Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır hakkında sert ifadeler kullandı.

Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf! Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf!

Ünlü Şarkıcıdan Özgür Özel ve Ali Mahir’e Sert Çıkış!-3

Uzun zamandır gözlerden uzak yaşayan manken ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal bir dönem "Çak Bi Selam" şarkısıyla listeleri alt üst etmişti.

Metres Damgası Yemişti

Son olarak bir magazin programında gündeme gelen iddialarda Önal, sunucu Hande Sarıoğlu tarafından 'Metres' damgası yemişti.

Ünlü Oyuncunun Eşini Kocam Notuyla Paylaşmıştı

Ünlü oyuncu Selin Demiratar'ın eşi Mehmet Ali Çebi'yi paylaşarak altına 'Kocam' notunu düşen Önal adeta kendi kendisini ifşa etmişti.

Ünlü Şarkıcıdan Özgür Özel ve Ali Mahir’e Sert Çıkış!-1

Özgür Özel ve Ali Mahir Başarır'a Ateş Püskürdü

İhanet skandallarıyla anılan ünlü sanatçı bu defa paylaşımıyla gündem oldu. Önal, Özgür Özel ve Ali Mahir Başarır'ı paylaşarak ağır ifadelerde bulundu.

Ünlü Şarkıcıdan Özgür Özel ve Ali Mahir’e Sert Çıkış!-2

'Sizden olsa olsa kaşar olur'

Şarkıcının iki ismin fotoğrafını paylaşarak "Sizden olsa olsa kaşar olur, onu da eritir köpeklere yediririz" ifadelerini kullanması büyük dikkat çekti.

Hayvan Yasasına Tepki Gösterdi

Ayşe Hatun Önal’ın hayvan yasasına tepkisini Özgür Özel ve Ali Mahir Başarır’ı üzerinden gösterdiği konuşulmaya başlandı. Şarkıcı ise bir süre sonra paylaşımı silerek başka paylaşımlar yapmaya devam etti.

Kaynak: Haber Merkezi