Yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve adından sıkça söz ettiren sanatçı Tuğba Ekinci yine herkesi şaşkına çeviren ifadeler kullandı. Ekinci erkeklerin aldatmasına yönelik yaptığı açıklamayla hemcinslerini çok kızdırdı.

Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir!-1

Ece Ronay İle Polemiğe Girmişti

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

O şimdi asker, Hadi kızım, Condom, O şimdi şampiyon, Kutu kutu, Boynuz gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Tuğba Ekinci skandal açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak Ünlü fenomen Ece Ronay ile girdiği polemikle gündeme gelen Ekinci ünlü televizyoncu  Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay arasındaki taciz iddialarına karışarak Erbil'i savunmuş ve Ronay'a tepki çeken ifadeler kullanmıştı. Programa bağklanan Ece Ronay'da Ekinci'nin sözlerine cevap vermiş ve kendisini savunmuştu.

59012 814X458 (1) (1)

'Aldatmayan Erkekte Sorun Vardır'

Ekinci katıldığı bir programda erkeklerin ihanet etmesine yönelik "Aldatmayan erkekte sorun vardır. Erkeğin elinin kiridir" açıklaması ile büyük tepki topladı. Özellikle kadın takipçileri tarafından eleştiri bombardımanına tutulan sanatçı kullandığı ifadelerle sosyal medyayı salladı. Hemcinslerinin tepkisini üzerine çeken sanatçının bu sözlerini sosyal medyada birçok kullanıcı, cinsiyetçi ve ilişkilere zarar verici olarak nitelendirdi.

Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir!-3

Hemcinslerini Küçük Düşürücü İfadeler Kullanmıştı

Sanatçı daha önce de ilişkiler hakkında yaptığı açıklamada 'Erkek kuyruk sallamayan kadına gitmez' sözleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü.  Aynı zamanda Ekinci 'Dayak yemek istemeyen kadın yer mi? Ahlaklı kadınlar olsalar bunlar olmaz' diyerek yine hemcinslerini hedef göstermiş ve cinsiyetçi yorumlarda bulunmuştu. 

Kaynak: Haber Merkezi