Cesur tarzı ve şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren Ünlü şarkıcı Hatice’den Bomba bir itiraf geldi. Sanatçı katıldığı bir programda menajerinin adını kullanarak yasak madde satın aldığını belirtti. 

Sarkici Hatice Kimdir Sarkici Hatice Kac Yasinda 14386576 6818 Amp (1) (1)

Kafenin Ortasında Havladığı Video Gündem olmuştu

Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek! Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek!

Seçim döneminde yaptığı kombinlerle büyük dikkat çeken ünlü sanatçı Hatice son olarak hayvanların uyutulmasına tepki gösterdiği bir videoyla sosyal medyayı sallamıştı. Bir kafenin ortasından köpek taklidi yaparak havlamaya başlayan ünlü sanatçı o anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çok konuşulan paylaşımının ardından ünlü isim sosyal medya kullanıcılarının diline düşmüştü. 

Ünlü Şarkıcıdan Uyuşturucu İtirafı: Adıma Yasaklı Madde Almış!

‘Menajerim Benim Adıma Uyuşturucu Almış’

Yaptığı abartılı kombinleri ve şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken sanatçı bu defa başka bir konuyla gündeme geldi. Sanatçı Aramızda Kalmasın programına katılarak büyük bir itirafta bulundu. Hatice'nin açıklamaları sosyal medyada çok konuşuldu. Aramızda kalmasın programında kısa süre önce uyuşturucudan gözaltına alınan şarkıcı Kalben’in konusu geçince Hatice başından geçen bir olayı anlattı.

Konu ile ilgili konuşan Hatice başından geçen bir olayı aktararak,"İsim vermeyeceğim bir menajerim bana ciddi anlamda zarar veriyordu. Yollarımı ayırdım. Bir mekâna gidiyor, konser bitmiş falan işte benim adımı kullanarak yasaklı madde istiyor. Ben bir Ankara konserinde paramın hepsini alamadım, konser sonrası menajerimi aradım ama ortada yok. Adamları arıyorum 'Hatice Hanım biz tüm parayı ödedik' diyorlar. Adam geldi 'Hatice Hanım artık bunu söylemek zorundayım. O şahıs gece Ankara'da bazı yerler var oraya gitmiş kendi isteğiyle orada yasaklı madde almış alırken de sizin isminizi kullanmış' dedi. Menajerim benim adıma uyuşturucu almış" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Haber Merkezi