Yaz aylarının gelmesiyle ünlü isimler konserlerine hız verdi. Hemen hemen her akşam bir şehirde konser veren şarkıcılar, vatandaşların kulaklarının pasını silmeye devam ediyor. Bu kapsamda ünlü şarkıcı Bengü’de Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Van Kültür Yolu’ festivali kapsamında sahne aldı.

Ünlü Şarkıcının Konserinde Söylediği Söz Olay Oldu Pet Şişe Atarak, Sahneden İndirdiler! 1

Beklenmedik Tepki

Ünlü şarkıcıyı sahne aldığı yerde binlerce kişi dinlemeye geldi. Vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatan Bengü’nün konserinde beklenemedik bir olay yaşandı. Konser sırasında iddiaya göre ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ diyen şarkıcı Bengü, izleyicilerden beklenmedik bir tepki aldı.

Ünlü Şarkıcının Konserinde Söylediği Söz Olay Oldu Pet Şişe Atarak, Sahneden İndirdiler! 2

Pet Şişeler Havada Uçuştu

Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı! Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ sözünü duyan dinleyiciler, bu durumdan rahatsız olarak ellerinde bulunan pet şişeleri bir anda Bengü’ye fırlatmaya başladı. Van konserinde yaşanan bu olay bir anda Türkiye gündemine otururken, ünlü şarkıcı Bengü’den yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Ünlü Şarkıcının Konserinde Söylediği Söz Olay Oldu Pet Şişe Atarak, Sahneden İndirdiler! 3

Kaynak: Haber Merkezi