En sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta'nın ünlü sunucusu Nursel Ergin kızıyla çekindiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ünlü ismin kızını görenler inanamadı. O kareye yorum yağdı.

Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor? Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor?

Ünlü Sunucu Kızını Paylaştı! Sosyal Medya Neye Uğradığını Saşırdı!-1

Düğün Hediyesi Olarak 40 Deve Verileceğini Açıklamıştı 

Daha önce 'Cam Kırıkları' dizisinde rol alan ünlü sunucu Nursel Ergin 2015 yılında 'Nursel'in Mutfağı' programıyla sunuculuk kariyerinde sağlam bir adım attı. Şimdilerde Kanal D'nin fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'nın sunuculuğunu üstlenen Ergin özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyordu.

Geçtiğimiz aylarda kızı ile Fas tatiline giden ünlü sunucu herkesi şaşkına çeviren bir itirafta bulundu. Kızına bir iş adamının evlilik teklif ettiğini ve hediye olarak da 40 deve vereceğini açıklayan ünlü sunucu konuya dair yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Survivor Bitti, Kavga Bitmedi! Harekete Geçtiler! Survivor Bitti, Kavga Bitmedi! Harekete Geçtiler!

"Biz önce yaşananları şaka sandık. Ancak beyefendi meğerse çok ciddiymiş. Kızım eğer kabul etseydi 5 gün içinde düğün hazırlıklarına başlanacaktı"

Ünlü Sunucu Kızını Paylaştı! Sosyal Medya Neye Uğradığını Saşırdı!-2

Seçil Erzan Davasında Flaş Gelişme! Banka Tarafından Alıkonuldum Demişti! Seçil Erzan Davasında Flaş Gelişme! Banka Tarafından Alıkonuldum Demişti!

'Hangisi Kızı Bilemedim'

Kızı Bengü ile pozlarıyla dikkat çeken ünlü sunucu son paylaştığı kare adeta sosyal medyayı salladı.

Kızıyla fotoğraflarını peş peşe sosyal medyaya yükleyen Nursel Ergin "Kelimelerim yetmiyor" notunu düştü. Fotoğrafları gören takipçiler hayrete düşerken ünlü sunucunun kızı olduğuna inanamadı.

Anne kızın kareleri kısa sürede beğeni yağmuruna tutulurken sosyal medyada; "Hangisi kızı bilemedim", "Kızı daha olgun görünüyor", "Anne iyi bakmış kendine" yorumları yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi