Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil yeniden ekranlara dönme kararı almıştı. Erbil'in dönüş haberini alan Abdullah'ın Kanal D'nin paylaşımına yaptığı yorum olay oldu.

Taciz İddialarıyla Gündemdeydi

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Bu süreçte adı taciz iddialarına karışan Erbil, açıklamalarıyla magazin dünyasını sallamıştı. TikTok fenomeni Ece Ronay'a attığı mesajlarla ve Ronay'ın Erbil'in kendisini taciz ettiğini söylemesiyle gündeme gelen ünlü sunucu her hareketiyle olay oldu. Kendisinden yaşça küçük sevgilileriyle magazin sayfalarını süsleyen Erbil, aynı zamanda kızı Yasmin Erbil'in özel hayatı ve açıklamalarıyla da adından sıkça söz ettiriyordu.

'Parmağın Sahibi Geldi'

Mehmet Ali Erbil Kanal D'de program yapacağını duyurdu. Kanal D'nin resmi hesabından yayınlanan tanıtımda Erbil, "Parmağın sahibi geldi. Duyduk ki herkes parmağı tartışıyormuş. Size hiç yakıştıramadım. Bu parmağın gerçek sahibi Mehmet Ali Bey'den başkası olabilir mi?" ifadelerini kullanması sosyal medyayı salladı.

Ünlü Sunucunun Ekrana Döndüğünü Duyunca Kanal D'ye Saydırdı!-1

'Ne Kadar Mal Bir Kanal'

Mehmet Ali Erbil'in ekrana dönmesi bir kısım tarafından eleştirilirken Farah Zeynep Abdullah kendini tutamadı.

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Ali Erbil'in yeni programının yayınlanacağı Kanal D'ye "Iıııııyyyyyy ne kadar mal bir kanal" diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Haber Merkezi