Şarkıları ve sahne tarzıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı Kalben Sağdıç'ın evine düzenlenen baskına dair yeni detaylar ortaya çıktı. Kalben'in gizli görüntülerinin Emniyete sızdırıldığı öğrenildi. 

Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Kalben'in Gizli Görüntüleri Sızdırıldı!-1

Şarkıcı kimliğiyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan ünlü şarkıcı Kalben aynı zamanda ilginç dansları ve marjinal tarzıyla da adından sıkça söz ettirdi. Kalben son zamanlarda şarkılarıyla değil karıştığı uyuşturucu olayıyla anılmaya başlandı.  

Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen ünlü sanatçının evinde 3 parça halinde toplam ağırlığı 15 gram olan uyuşturucu skunk ele geçirildi. İfadesinde uyuşturucuyu satmadığını ama kullandığını belirten Kalben daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yaşanan olaylar sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yayınlayan sanatçıya ünlülerden destek yağdı. Düzenlenen operasyona dair şok eden detaylar ortaya çıktı.

Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Kalben'in Gizli Görüntüleri Sızdırıldı!-4

Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı! Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı!

Uyuşturucu Madde Kullandığı Görüntüler Sızdırıldı

Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre; Kalben'in evinde düzenlenen operasyonun arkasında yatan sebebin görüntülerinin ifşa edilmesi olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bir ihbar yapıldığı ve Kalben'in yurtdışında iken kokain isimli uyuşturucu maddeyi kullanırken gizlice çekilmiş bir videosunun gönderildiği öğrenildi. Yapılan ihbarın aynı zamanda ünlü sanatçının madde satışı yaptığı bilgilerini kapsaması emniyeti harekete geçirdi. Madde satışı gerçekleştirdiği gerekçesiyle sanatçının evine baskın düzenlendi. 

Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Kalben'in Gizli Görüntüleri Sızdırıldı!-3

Ünlülere Madde Dağıtımı Yaptığı İddia Edildi

Aynı zamanda ihbarcının emniyete gönderdiği dilekçede, 'Şarkıcı Kalben Sağdıç uyuşturucu kullanıyor ve çevresine para karşılığı dağıtım yapıyor" dediği öğrenildi. İhbarda asıl uyuşturucuyu getiren kişilerin ismi verilirken ünlü şarkıcının yine magazin dünyasında tanınan birçok kişiye uyuşturucu madde temin ettiği belirtildi.

Enstrümanların İçinde Ülkeye Uyuşturucu Soktuğu İddia Edildi

Ayrıca yurtdışından ülkeye giriş yaptığı sırada enstrümanların içerisinde uyuşturucu madde soktuğu anlatıldı.

Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Kalben'in Gizli Görüntüleri Sızdırıldı!-2

Arkadaşının Hırsızlığına Üzüldüğü İçin Uyuşturucuya Başladı

Yapılan ihbarın ardından gözaltına alınan Sağdıç ifadesinde Harbiye'de verdiği bir konserde çok yakın arkadaşının ziynet eşyalarını çalmasından dolayı üzüldüğünü, bu nedenle uyuşturucu maddeye başladığını söyledi.

Kendisine Şantaj Yapıldığını İddia Etti

Kalben aynı zamanda  kendisine para karşılığı şantyaj yapıldığını öne sürerek söz konusu videonun İtalya gezisi sırasında bir arkadaşı tarafından gizlice çekildiğini itiraf etti.

Para Vermeyince Videoyu Emniyete Gönderdi

Kalben’in bu şantaja boyun eğmemesi ve para vermemesi üzerine şantajcının videoyu emniyetle paylaşıp şantajın boyutunu artırdığını söyledi. 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının olaya ilişkin yürüttüğü soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi