Şarkıları ve sahne tarzıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Kalben, İstanbul Cihangir'de sabah saatlerinde evine düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı.  Evinin her köşesinde uyuşturucu madde bulunan sanatçı savunmasında ise “İçiciyim, satmıyorum” ifadelerini kullanmıştı.  

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı! ‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!

'Kamuoyumuzu Bu Şekilde Oyaladığım İçin Üzgünüm'

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Kalben ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Ünlü şarkıcı serbest bırakıldıktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir videoyla sevenlerine seslendi. 

Kalben yaptığı açıklamada, "Canlarım, müzik, edebiyat ve dostluk yoluyla tanıştıklarım.. Sokaklarda, konserlerde, festivallerde ve imza günlerinde buluştuklarım.. Kah güzel kah acı günlerimizi paylaştıklarım.. Umudundan, sevgisinden, dayanışmasından değer aldıklarım, destek aldıklarım.. Sağlığımla ilgili endişe duymanızı istemiyorum. Kıymetli kamuoyumuzu bu şekilde oyaladığım için üzgünüm. Ben ailemin, sevdiklerimin, yakınlarımın yanındayım. İyiyim, daha da iyi olacağım. Hep daha da iyi olmak için çabalıyorum ve çabalayacağım. Sizi sevgiyle kucaklıyorum" ifadelerini kullandı.

Ünlülerden Destek Yorumları Gecikmedi

Kalben’e sanat camiasından destek yağdı. Birçok ünlü isimden destek mesajı geldi. 

Mabel Matiz, Melek Mosso, Oğuzhan Uğur, Birce Akalay, Gökhan Çınar gibi isimler Kalben’in videosunun altına yorum yaptı.

Yapılan yorumlar bazıları şu şekilde;

Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Ünlü Şarkıcıya Ünlülerden Destek Yağdı!

Kaynak: Özel Haber