Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy, 2 Haziran Gününe Dikkat Çekti! Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy, 2 Haziran Gününe Dikkat Çekti!

Yerel seçimler kapsamında değerlendirmelerde bulunan ve gündeme ilişkin konuşan Pınarbaşı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, Pınarbaşılılara müjdeyi verdi.

İlçeye yapılacak olan doğalgaz projesi hakkında tarih veren Uzunluoğlu, “Pınarbaşı 142 mahallesiyle 27 bine yakın nüfusuyla büyük ilçelerimizden bir tanesidir. Çok stratejik öneme sahipte bir ilçemiz. Allah’ın yardımıyla, hükümetimizi desteğiyle, Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteğiyle, milletvekillerimizin Ankara’daki işlerimizi yakından takip etmeleriyle bir başarı kendiliğinden gelmiş bulunmaktadır. İnşallah 31 Mart’ta da halkımızın teveccühünün bizden yana olacağı kanaatindeyim. Pınarbaşılıların 60 yıllık rüyası olan doğalgazımızı getirmeye başladık. Temmuz’un 20’sinde de ilk çakmağı çakacağız. Buradan Pınarbaşılı hemşehrilerime bu müjdeyi vereyim. Hayalleri gerçeğe dönüştürmenin adresi Cumhur İttifakı’nın MHP’li belediye başkanı olmaktır” diye konuştu.

Kaynak: İHA