AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy'un annesi Hayriye Özsoy, dün akşam saatlerinde Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'nın, Almanya'nın Hannover kentinde imam olarak görev yapan amcasının oğlu Münir Çamlı(52) ise 1 Haziran'da geçirdiği motosiklet kazasında yaşamını yitirdi. 

O Ürüne Yüzde 17 ile 25 Arası Zam Geliyor! Firmalar 1,2,3 Temmuz Arası Sahaya Çıkmayacak… O Ürüne Yüzde 17 ile 25 Arası Zam Geliyor! Firmalar 1,2,3 Temmuz Arası Sahaya Çıkmayacak…

Yahyalı ilçesindeki Cami-i Kebir Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Kayseri protokolünden yoğun katılım sağlandı.

Yahyalının Acı Günü (3)

Vefat haberleri ilçede üzüntüyle karşılanırken, Yahyalı halkı bu acı gününde Kayserispor Başkanı Ali Çamlı’yı ve Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy’u yalnız bırakmadı. Cenaze namazına, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Murat Cahid Cıngı ile Sayın Bayar Özsoy, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, il temsilcileri ve ölenlerin aileleri ile yakınları ve çok sayıda ilçe sakini katıldı. Merhume Hayriye Özsoy ile merhum Münir Çamlı, kılınan cenaze namazının ardından, Yahyalı Ahçılı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Yahyalının Acı Günü (2)

Kaynak: DHA