Sandıkların yüzde 100 açılmasının ardından Kayseri’nin Develi ilçesinde çıkan sonuçlara göre Cumhur İttifakı adayı Adem Şengül’ün seçimi kazandığı ilan edildi. Koltuğu eski başkan Mehmet Cabbar’dan devralacak olan başkan Şengül sonuçların ardından değerlendirmelerde bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Adem Şengül, “ Kıymetli Develili Hemşehrilerim; Seçim sonuçları itibariyle bizlere duyduğunuz güven ve verdiğiniz destek için siz hemşehrilerime ve seçim sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyerek ilçemiz için emek harcayan başta Cumhur İttifakımızın tüm kademeleri olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum, sizlere minnettarım.

Ayrıca, tercihi hangi yönde olursa olsun seçim sandığına giderek iradesini ortaya koyan tüm Develi halkımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Değerli halkımız, daha önce sıkça vurguladığımız gibi, tevazu ve samimiyet duygusu ile ilçemizin gelişimine hep beraber katkı sağlayacağız.

Develi’den Vali’ye Mektup! Develi’den Vali’ye Mektup!

Develimizin yükselişine sizlerle istikamet vereceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışımızın bir gereği olarak kapımız hangi parti ve görüşten olursa olsun tüm Develili hemşehrilerimize sonuna kadar açık olacaktır.  Allah bizlere güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. 31 Mart yerel seçim sonuçları ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum “ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: haber merkezi