Hastane Randevularında Yeni Dönem! Aylarca Beklemeye Son! Hastane Randevularında Yeni Dönem! Aylarca Beklemeye Son!

Kayseri'de sson günlerde değişken hava şartları sürücüleri hazırlıksız yakalıyor. Kırsal bölgelerde şehirlerarası yolarda devam eden yağışlar araçların kaza yapmasına yol açıyor.
Kayseri Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müfürlüğünün ilçelerdeki trafik ekipleriyle yaptığı koordinasyonda kent merkezini ilçelere bağlayan ve şehirlerarası yollarda hava ve yol durumu paylaşıldı.
Görevde olan trafik ekiplerinin canlı görüntülerle hava ve yol durumunu gösterdiği görüntülerde sürücülerin olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olmaları istendi.
Kayseri Nevşehir Kayseri Ankara Kayseri Sivas yollarında yağmur yağışı devam ederken sürücüler dikkatli olmaları konusunda uyarıldı 
Kayseri Malatya Kayseri Yeşilhisar ve Kayseri Göksun karayolunda kar yağışının devam ettiği ve buzlanmaya tehlikesine hazırlıklı olunması istendi. Sürücüler, hız konusunda   daha dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. 
söz konusu yolların trafiğe açık olduğu bildirilirken Pınarbaşı ilçesinde  yoğun kar yağışının devam ettiği bildirildi. Sürücülerin kayganlaşan zeminde dikkatli olmaları gerektiği noktasında uyarılar yapıldı.

Editör: Ahmet Bolat