Kumsmall'Da Bu Ürünler Yok Satıyor! Kumsmall'Da Bu Ürünler Yok Satıyor!

Türkiye'de son genel seçimler ve milletvekili seçimlerinin  en popüler partisi konumuna gelen Yeniden Refah Partisi  yükselişini sürdürüyor. 31 Mart seçimlerine ittifak olmadan giren YRP partisi bütün belediyelere talip olarak kazanmak istiyor.
Yerel seçimlere az bir süre kala YRP Lideri Fatih Erbakan kampanya trafiği de yogunluk kazandı. Her gün bir ilde partisinin belediye başkan adaylarını destekler kampanyalar yürüten  Erbakan 27 Mart tarihinde Kayseri'ye geliyor.
Erbakan'ın 31 Mart Yerel seçimlere iki gün kala Kayseri'de bir miting düzenleyeceği merak konusu oldu. YRP seçmeni önümüzdeki seçimlerde adaylarına güveniyor. Seçimlerin en popüler ve yükselişte olan partisi durumuna gelen YRP adayları Kayseri'de yapaılan anketlerde oldukça iddialı olduğu görüldü.
YRP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özkırış'ın bazı anketlerde yüzde 9 ve 11 oranında oy alacağı sonucu çıkması YRP seçmenini heyecanlandı. Seçmen YRP Lideri Erbakan'ın Kayseri'de miting yaparak gövde gösterini yapmasını bekliyor.
Erbakan'ın Kayseri ziyaretinde muhtemel programı belli oldu. 27 Mart Çarşamba günü Kayseri'de olması planlanan Erbakan öğle vakti Kayseri Boğazköprüde partililerce karşılanacak.
İl binasını ziyaret edecek olan Erbakan YRP İncesu Belediye Başkan Adayı Zekeriya karayol'unseçim bürosuna geçerek İncesulu esnaf ve vatandaşlarla buluşacak. Ardından YRP Develi Belediye Başkan Adayı Bayram Sabah'ın seçim bürosunu ziyaret edecek olan Erbakan burada ziyaretler gerçekleştirilecek.
Erbakan'ın iki ilçede de vatandaşlara hitap etmesi bekleniyor.  Erbakan'ın Kayseri ziyaretinde şimdilik miting yapması beklenmiyor. Öte Yandan kente gelerek miting yapmayan Erbakan'ın sadece İncesu ve Develi ilçelerini ziyaret etmesi; bu iki ilçede daha iddialı olduğu söylentilerine sebep oldu.

Editör: Ahmet Bolat