Adana'da 17 yaşındaki çocuk, 3 bin 500 TL alacağını geri istediği için kurşunlanarak öldürülüp, cesedi zeytin bahçesine atıldı. Olaya karışan 3 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 Meydana gelen Olay, 28 Mayıs günü Sarıçam ilçesine bağlı Hekim Köy Bulvarı’nda yaşandı. Edinilen bilgilere göre Muhammet Emin Beyazgeyik (17) 3 bin 500 TL borç verdiği Ulaş Göl (23), Ali Kılıç (23) ve Erkan Ağuş (21) ile buluştu. Daha sonra Beyazgeyik, şahısların aracına bindi.7 Yerinden Kurşunlanarak Öldürüldü

Parasını almak isteyen Beyazgeyik ve şahıslar arasında kavga çıktı. Tartışma sırasında Erkan Ağuş, otomobilin içerisinde Beyazgeyik’e belinden çıkarttığı tabanca ile 7 el ateş açtı. Karnından 2, bacağından 1 ve göğsünden 4 isabet alan Beyazgeyik aracın içerisinde can verdi. Şüpheliler, çocuğun cesedini ise olayın yaşandığı yerin 20 kilometre uzağındaki Sarıçam ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi’nde bir zeytin bahçesine atarak hızla kaçtı.
Cinayet 3 (1)
KGYS Görüntülerini İzleyerek Cesedin Yerini Buldu

İhbar üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarını ve KGYS görüntülerini izleyerek cesedin atıldığı yeri tespit etti. Ardından Muhammet Emin Beyazgeyik’in cesedine ulaşıldı. Yapılan çalışmalar neticesinde polisler, Ulaş Göl (23), Ali Kılıç (23) ve Erkan Ağuş'u (21) yaptığı operasyonla yakaladı.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli de çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cinayet 4 (1)

Kayıp Olarak Aranıyordu, Boş Arazide Cesedi Bulundu! Kayıp Olarak Aranıyordu, Boş Arazide Cesedi Bulundu!

Kaynak: İHA