Deprem de Bile Ayakta Kalmıştı, Kayseri’de Olan Sistem 81 İlde Kuruluyor! Deprem de Bile Ayakta Kalmıştı, Kayseri’de Olan Sistem 81 İlde Kuruluyor!

Kahramanmaraş merkezli yaşanan 7.7 ve 7.6 şiddetinde yaşanan depremler, 11 ilimizde yıkıma yol açmıştı. Türkiye’yi derinden sarsan depremleri SSGEOS, 3 gün öncesinden bilmiş ve uyarılarda bulunmuştu.

6 Şubat Depremini 3 Öncesinden Bilmişti! Türkiye İçin İlleri Tek Tek Açıklayarak Uyardı! 5

Türkiye için SSGEOS tarafından bir uyarı daha geldi. Bu kapsamda SSGEOS tarafından uluslararası deprem uyarısı yayınlandı. Yayınlanan uyarıda, Türkiye detayları dikkat çekti ve beklenen depremlere ilişkin ayrıntılara yer verildi.

6 Şubat Depremini 3 Öncesinden Bilmişti! Türkiye İçin İlleri Tek Tek Açıklayarak Uyardı! 3

Türkiye Ayrıntısı Dikkat Çekti

Yayınlanan haritada dünya üzerinde 5 yer işaret edildi ve bu 5 bölgede deprem beklendiği bildirildi. İşaretlenen yerler arasından Türkiye ayrıntısı da var.

6 Şubat Depremini 3 Öncesinden Bilmişti! Türkiye İçin İlleri Tek Tek Açıklayarak Uyardı! 1

Deprem Konusunda Uyarılarda Bulunuldu

Deprem uyarı haritasında Türkiye'de Adana, Hatay ve Orta Karadeniz yer alıyor. Ayrıca deprem için Kıbrıs, Lübnan ve İsrail içinde uyarı geldi.

6 Şubat Depremini 3 Öncesinden Bilmişti! Türkiye İçin İlleri Tek Tek Açıklayarak Uyardı! 2

Türkiye’de Deprem Beklenen Şehirleri Tek Tek Açıkladı

Yayınlanan uyarı haritasında Türkiye için Adana, Hatay ve Orta Karadeniz’de Amasya, Tokat, Çorum, Karabük ve Düzce illeri tek tek uyarıldı.

Kaynak: Özel Haber