Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Aldulkadir Güneş, yönetim kurulu üyeleri, Talas Belediye başkanı Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Talas çiftçisinin memnun olduğunu dile getiren Abdülkadir Güneş, “Talas Belediye Başkanım çiftçiye aspir tohumu, yem bitkisi tohumu, insanlara deneme amaçlı nohut ve buğday ekiyor. Her türlü tarım makinesi alıyor. Koyun yıkamadan gübre dağıtıma kadar makineler var. Talas çiftçisi memnun” dedi.

Başkan Yalçın Gençlerle Tecrübelerini Paylaştı Başkan Yalçın Gençlerle Tecrübelerini Paylaştı

Sözlerinin devamında Abdülkadir Güneş, “Biz üreteceğiz ki insanlar gıdaya ulaşacak. Bu işlerin belediye başkanının görevi olduğunu öğrendik. Başkanım destek sizden üretmek bizden. İnşallah yeniden seçildiğinizde desteğinizin daha fazla olacağına eminim. Pandemi döneminde gıdanın ne kadar önemli olduğunu anladık. Ben üretenlere minnettarım, üretenlere destek verenlere de minnettarım. İyi ki varsınız başkanım” diye konuştu.

Talas Belediye başkanı Mustafa Yalçın ise “Değerli başkanım ben de teşekkür ederim. Bizi iyi gözlemlemişsiniz. Siz ziraat odaları koordinatörü olduğunuz için irtibattayız. Ziyaretiniz için size ve yönetim kurulu üyelerinize teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki dönemde daha çok beraber oluruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA