Baki Ersoy’dan Sert Çıkış: Şerefinizi Kaybedersiniz Baki Ersoy’dan Sert Çıkış: Şerefinizi Kaybedersiniz

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Diğer partiler Büyükşehirlerdeki adaylarını çekip Cumhur İttifakı'nı desteklemeleri hem ülkemiz hem milletimiz için daha hayırlı olacaktır” dedi.

Yerel seçimler kapsamında Adana Kozan’da konuşan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhur İttifakı ile beraberliğinden bahsetti. Bu kapsamda diğer partilere de Cumhur İttifakı’na katılmaları konusunda önerilerde bulundu.

Destici, Kozan’da yaptığı konuşmada, “Birileri gibi Cumhur İttifakı ile meşrutiyet kazanıp daha sonra kaybettirmek için uğraşanlardan olmadık. Türkiye’nin içinden geçtiği şartlarda beraberliğe ihtiyacı vardır bu yerel seçimlerden sonra genel seçimler kurgulanmak istenmiştir. Cumhur ittifakından ayrılıp kaybettirmek için her yerden aday çıkaran partilere diyorum ki bir dost, kardeş çağrısı; ülkenin, milletin menfaati açısından başta İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Antalya gibi böyle kritik olan büyükşehirlerdeki adaylarını çekip Cumhur İttifakı'nı desteklemeleri hem ülkemiz hem milletimiz için daha hayırlı olacaktır” dedi.

Kaynak: Kurum Bülteni