Aşk paylaşılmaz, Aşka gel, Sen misin İlacım gibi şarkılarıyla adından söz ettiren şarkıcı genel olarak Tiktok’ta paylaştığı yorum videolarıyla gündeme geliyordu.

Sevenlerini Korkuttu

Şarkıları ve tarzıyla dikkat çeken ünlü sanatçı Aydilge sevenlerini korkuttu. 2018 yılından bu yana keman sanatçısı eşi, Utku Barış Andaç ile mutlu bir evlilik sürdüren 44 yaşındaki sanatçıdan beklenmedik bir haber geldi.

Acil Ameliyata Alındı

Kim Milyoner Olmak İster’de Soruyu Bilemeyince Stüdyoyu Terk Etti! Kim Milyoner Olmak İster’de Soruyu Bilemeyince Stüdyoyu Terk Etti!

Konserlerine dolu dizgin devam eden Aydilge son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ünlü şarkıcı, kalçasında labrum yırtığı bulunduğu şikayetiyle acil ameliyata alındı. 

Sevenlerinden Dua İstedi

Sanatçı sosyal medyada ameliyat öncesi çekilen bir videosunu yayınlayarak bu haberi duyurdu. Sanatçı sevenlerinden dua istedi. 

‘Sahnede Biraz Fazla Zıplamışım Galiba’

Videoda açıklama yapan Aydilge, "Merhabalar, ne yazık ki birazdan acil ameliyata alınmam gerekecek. Labrum yırtığı var kalçamda. Sahnede biraz fazla zıplamışım galiba. Labrum yırtığım oldukça geniş ve parçacıklı durumda. Onun temizlenmesi ve dikilmesi gerekiyor. Sonrasında yeniden sizlerle beraber şarkılarımızı söyleyeceğiz. Dualarınızı ve iyi enerjilerinizi yollayın lütfen" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi