Arka Sokaklar dizisi 2006 yılında başladığı yayın hayatına 18 yıldır kesintisiz devam ediyor. Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinin başrollerinde ise Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran ve Burcu Kara gibi isimler yer alıyor. Büyük bir kitleye sahip olan dizide çekimler esnasında şok eden bir kriz çıktı.

Arka Sokaklar 2

Kostüm Aracı Kayboldu

Kıvanç Tatlıtuğ Ve Kenan İmirzalıoğlu Aynı Karede! Kıvanç Tatlıtuğ Ve Kenan İmirzalıoğlu Aynı Karede!

 Arka Sokaklar dizisinin kostüm aracı kaybolunca ortalık karıştı. İçinde kostümlerin ve sahnelerde kullanılan silah gibi aletlerin bulunduğu kamyonun kaybolması sonucunda Arka Sokaklar dizi ekibi zorlu anlar yaşadı. Arka Sokaklar dizisinin çekimleri sürerken iddiaya göre dizinin oyuncularına ait kostüm aracını kullanan şoförün çekimlere gelmemesi üzerine aracın ve şoförün ortadan kaybolmasıyla set iptal edildi. Çekimlerde kullanılan kıyafetler, silahlar ve çelik yeleklere ihtiyaç duyulmasından kaynaklı olarak dizi ertelendi.  Çekim için gerekli kostüm ve ekipmanların temin edilmesi için ekip harekete geçti.

Arka Sokaklar 1

Yasal Yollara Başvuruldu

Kostüm kamyonunun kaybolması sonucunda dizi seti durdurulmak zorunda kaldı. Olaylar daha da büyüyünce yasal yollara başvuruldu. Yapım ekibi yasal işlem sürecini başlattı.

Kaynak: Haber Merkezi