18 yıldır Kanal D ekranlarında izleyicileri büyüleyen polisiye dizi Arka Sokaklar'ın oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşanıyor. Kimi zaman eski oyuncular kadrodan ayrılırken kimi zaman yeni oyuncular diziye katılıyor.

Arka Sokaklar'a Bomba Transfer! Şevket Çoruh'tan Sonra O İsim de Geliyor!

Mesut Komiser'in Dönüşü Hayranları Çok Sevindirdi

Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir! Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir!

İzleyicilerin vazgeçilmezi haline gelen diziye efsane karakterlerden biri olan Mesut Komiser yeniden dahil olmuştu. Karaktere hayat veren Şevket Çoruh'un kadroya yeniden girmesi hayranları sevindirirken oyuncu kadrosu daha da genişletildi.

Ünlü Oyuncu Kadroya Dahil Edildi

Son olarak diziye Şevket Çoruh ve Oya Okar yeniden dahil olmuştu. Yaşanan bu gelişmenin ardından Arka Sokaklar cephesinden yeni bir haber daha geldi. Gündemden düşmeyen diziye şimdi de Kavak Yelleri, Aramızda Kalsın, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Ferit Aktuğ dahil edildi.

Arka Sokaklar'a Bomba Transfer! Şevket Çoruh'tan Sonra O İsim de Geliyor!-1

Gizemli Bir Karaktere Hayat Verecek

Ünlü oyuncunun hayranları Aktuğ'un gelişi için sabırsızlanırken oyuncunun dizinin 10 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde seyirci karşısına çıkacağı ortaya çıktı. Aktuğ'nun bugüne kadar hayat verdiği karakterlerden çok daha farklı bir rol ile izleyicinin karşısına çıkacak olması herkesi şaşırtacak. "Tevfik Moralı" ismiyle diziye dahil olan oyuncunun hayat vereceği karakter ise gizemini korumaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi