Televizyon ekranlarının en uzun soluklu dizisi olan Arka sokaklar tam 16 sezon boyunca seyircileriyle buluştu. Arka sokaklarda Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh izleyicilerin yıllardır ekranlarda görmeye alıştığı isimler arasında yer aldı.

Ayrılık Kararı Sevenlerini Üzdü

Yılların eskitemediği Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Şevket Çoruh sevenlerini üzdü. 

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 28T141055.468 (1)

Kayseri'li Ünlü Oyuncu Baba Oldu! Kayseri'li Ünlü Oyuncu Baba Oldu!

Ayrılık Sebebini Açıkladı

Diziden ayrılan ünlü oyuncu hayranlarının gözünde Mesut Komiser karakteriyle adeta bütünleşti. Ünlü oyuncu Kanal D’nin efsane dizisinden ayrılık kararının sebebini açıkladı. Arka Sokaklar ‘da 16 sezonu deviren ve Mesut Komiser karakteriyle hayranlarının gönlünde taht kuran Çoruh, YouTube programında konuştu.

‘Zor Bir Tempoydu’

Şevket Çoruh, emekli olduğunu belirterek diziden kendi isteğiyle ayrılık kararı aldığını söyledi.

Ünlü oyuncu,  "16 sene çok büyük. Haftanın 5-6 günü çekiyorduk. Zor bir tempoydu. Hedeflerim vardı. Tiyatroyu açma hedefim vardı" diye konuştu.

‘Borçlarım Bitti’

Şevket Çoruh kendisine yöneltilen "Dönüş olur mu?" sorusuna ise "Yok borçlarım bitti çünkü tiyatroyu ödedim çok sıkıntılıydı hakikaten faizler de çok yüksek, aman devam et durumu vardı. Ben de herkes de yoruldu. Tiyatroya daha çok zaman ayırmak gerekiyordu" diye yanıt verdi.

Kaynak: Haber Merkezi