Eski oyuncu Gamze Özçelik kısa süre sonra yeniden evlenerek hayatını meslektaşı Reshad Strik ile birleştirdi. Uzun süredir magazinden uzak yaşayan ünlü ismin düğünü sosyal medyada çok konuşuldu. Özçelik'in bakın balayı için nereyi seçti...

Ünlü Fenomene Hapis Şoku! Taciz Eden Değil İfşa Eden Suçlu! Ünlü Fenomene Hapis Şoku! Taciz Eden Değil İfşa Eden Suçlu!

Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!-1

Kendisini Hayır İşlerine Adadı

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Zeynep Komiser karakteriyle hafızalara kazınan Gamze Özçelik uzun bir süre önce oyunculuğu bıraktı. Kendisini hayır işlerine adayan Özçelik özellikle Afrika ülkesindeki çocuklara yaptığı yardımlarla çok ses getirdi. Daha önce Arka Sokaklar dizisinde rol arkadaşı olan Uğur Bektaş'la evlenen ve sonrasında boşanan Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik, yeniden dünyaevine girdi. Reshad Strik ile evlenen ünlü ismin balayı için seçtiği yer gündem oldu.

Gpk3K1Dwaaagllq (1) (1)

Düğünü Magazin Dünyasını Salladı

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez nikah masasına oturan Gamze Özçelik, Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile olan düğünü sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Özçelik'in giydiği sade gelinliği büyük bir kesim tarafından çok beğenildi. Aynı zamanda ünlü çift yorum yağmuruna tutuldu.

Hakkında Çirkin Paylaşım Yapıldı

Aynı zamanda güzel yorumlar kadar kötü yorumlarda alan Gamze Özçelik'e bir sosyal medya kullanıcısı çirkin ifadeler kullanmıştı. Geçmişte yaşadığı istismar olayıyla alakalı yapılan çirkin paylaşım sonrası hayırsever ünlülerden olan Haluk Levent Özçelik'e destek verdi. Paylaşımı yapan sosyal medya kullanıcısını uyararak yapılan paylaşımı sildirtti. 

Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!-3

Balayı İçin Orayı Seçtiler

Düğünleri ses getiren çift Kurban Bayramı'nı Tanzanya'da geçirmeye karar verdi. Evlendikten sonra da beraber yardım faaliyetlerini yürütecek olan çift yola çıkmak için hazırlık yaptı. Umuda Koşanlar Derneği ekibi onları yolcu etti.
Ünlü isim kocası ile Tanzanya'dan ilk paylaşımı da yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi