Kayserispor'un Başkanı Ali Çamlı 2-2 biten Konyaspor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. 17 dakikada Nazon'un kırmızı kart görmesi ile beraber tribünden inerek sahaya girmeye çalışan Kayserispor'un Başkanı Ali Çamlı, emniyet güçleri ve futbolcular tarafından güçlükle sakinleştirildi.
Başkan Ali Çamlı, 'Daha maçın başında VAR'da ki haysiyetsizlerin bir daha düdük çalarsa Türk futbolunun katilidir onlar. İsim veriyorum Serkan Tokat, Ümit Öztürk düdüğü falan bıraksınlar. Yeter artık' dedi.

Kayserispor'lu Futbolcu Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı Kayserispor'lu Futbolcu Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı

Ali Çamlı: İstedikleri Cezayı Versinler

Başkan Ali Çamlı, 'Türk futbolunun namuslu ellerde yönetilmeye ihtiyacı var. Binlerce taraftar buraya geliyor. Asgari ücretle çalıştıkları paradan bilet alıp ait oldukları şehrin takımını desteklemeye geliyorlar. Bu kadar haysiyetsizlik onursuzluk olmaz. Kırmızı kart gösterebilir ben hakeme niçin kırmızı kart gösterdiğini sormak için gidiyorum. Şehrim için takımım için yaparım. Ceza falan hiç umrumda değil. İstedikleri cezayı versinler.

Bizim kimseden korkumuz yok. Benim bu kulübe 2 yıldır verdiğim emeğin karşılığında bu sahada bunun yapılmasını şehrim adına hazmedemiyorum. Sıkıntı burada sezon başından beri hakemlerle ilgili hep adamlığımızı, efendiliğimizi muhafaza ettik. Yeter bu kadar gözlerimizin önünde böyle dokunmaya kırmızı kart veriyorsa bu futbol oynanmasın. Hakemler kendine çeki düzen verecek. Aklını başına alacak. Buradan evlerine ekmek götürüyorlar. Bu ekmeğin helal mi, haram mı gittiğine dikkat edecekler.' diyerek tepkisini dile getirdi.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU