Kayserispor'un başarılı file bekçisi Bilal Bayazıt, geçtiğimiz sezonki performansı ile göz doldurdu. Kayserispor'un kötü gidişatına rağmen takımın parlayan yıldızı olan Bayazıt, diğer kulüplerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Trendyol Süper Lig'in en fazla isabetli şut kurtaran kalecisi olan genç file bekçisi bu alanda devleri geride bıraktı. Geçen sezon Sarı- Kırmızılı formayla 35 maça çıkan Bilal Bayazıt, kalesinde 51 gol görmesine rağmen takımını ipten aldı.

Bilal Bayazıt İhaaa (1)

Bütün Takımların Gözdesi Bilal Bayazıt Oldu!

Trendyol Süper Lig'de bu sezon çoğu takım kaleci sıkıntısı çekerken, Kayserispor'da Bilal Bayazıt kalede duvar oldu.  Bilal Bayazıt geçen sezon yaptığı 118 net kurtarışla Süper Lig istatistiklerini adeta yeniden yazdı. Yaz transfer dönemi yaklaşırken genç file bekçisi yine konuşulmaya başlandı. Geçen sezon çoğu Süper Lig takımının gözlemcileri Bilal Bayazıt'ı yakından takip etti.

Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama! Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama!

Cbbghyjm

Geçtiğimiz sezon ise Pendikspor maçında Manchester United'in Bilal'i izlediği öğrenildi. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ise Bilal Bayazıt'ı satmayacağız açıklamasını yapmıştı. Bilal Bayazıt'ın Galatasaray ve Trabzonspor'un radarında olduğuda gelen  bilgiler arasında. Kayserispor'un ise minimum beklentisi 10 Milyon Euro olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

Kaynak: ÖZEL HABER