Kayserispor’un başarılı file bekçisi Bilal Bayazıt, A Milli Takıma davet edilmemesiyle gündemde. Geçtiğimiz sezon toplamda 137 kurtarışla rekor kıran genç kaleci, kariyerinin en parlak dönemini yaşarken A Milli Takıma davet edilmedi. A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Bilal’i ısrarla görmezden geliyor. Binlerce Kayserispor taraftarı ve sporseverler, Montella’ya tepki gösterdi.

Altay Bayındır1

Altay Bayındır'ın Oynatılması Tepkiye Neden Olmuştu

Kayserispor’un Formaları Tanıtıldı! 4 Farklı Formanın Fiyatı Ne Kadar Oldu? Kayserispor’un Formaları Tanıtıldı! 4 Farklı Formanın Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Genç kaleci Bilal Bayazıt, Türkiye’de Galatasaray ve Trabzonspor’un, yurt dışından da Manchester United’in radarında olmasına rağmen Milli Takıma seçilmemesi akıl tutulması olarak yorumlandı. Son iki sezona damga vuran Bilal Bayazıt’ın davet edilmemesi, Manchester United’da sadece 1 resmi maça çıkan Altay Bayındır’ın davet edilmesiyle tepkileri artırdı.

Kayserispor'un Eski Yıldızına Teklifler Yağıyor! Kayserispor'un Eski Yıldızına Teklifler Yağıyor!

Vincenzo Montella1

Bilal Bayazıt Mı, Muhammed Şengezer Mi? Bilal Bayazıt Mı, Muhammed Şengezer Mi?

Milli Takım Tercihlerini Menejerler Mi Belirliyor?

Doğan Alemdar’ın çapraz bağlarından sakatlanıp kadrodan çıkmasıyla birlikte, sporseverler “Bilal Bayazıt Milli Takıma davet edilir mi?” sorusunu akıllara getirirken, Başakşehir’in kalecisi Muhammed Şengezer’in kampa çağrılması şaşkınlık yarattı. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, Adana Demirspor İkinci Başkanı Metin Korkmaz ile tartışması ve Korkmaz’ın Muhammed Şengezer’in Milli Takıma gitmesi için aracı olması, Bilal’in neden Milli Takıma çağrılmadığını gün yüzüne çıkardı.

Kayserispor'a PFDK'dan Rekor Ceza! Kayserispor'a PFDK'dan Rekor Ceza!

Metin Korkmaz

Metin Korkmaz ile Yüksel Yıldırım Tartıştı

Bu olayın ardından Adana Demirspor’da şok gelişme yaşandı. Metin Korkmaz, Adana Demirspor’dan istifa etti. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, Metin Korkmaz’a “Milli Takımdan elinizi çekin” dediği ileri sürüldü.

Kaynak: ÖZEL HABER