Teşkilatlarla Dayanışmasını Sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesinin yaklaşık 5 yıllık başarılı hizmet döneminin ardından yatırım, proje ve hizmet dolu yeni bir 5 yıla hazırlanan Başkan Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanı ve 16 ilçenin AK Parti ve MHP Teşkilatları ile dayanışmasını sürdürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Cumhur İttifakı ortaklarının AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Hacılar ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyükkılıç: Birliğimiz, Beraberliğimiz Bizim En Büyük Gücümüzdür

İlçe Teşkilatlarına Ziyaret Gerçekleştirdi

Teravih namazı sonrası yaptığı ilçe teşkilatları ziyaretinde Başkan Büyükkılıç’a, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hayri Danacı da eşlik etti.

Kent Ekmeğe Zam Geliyor Mu? İşte Cevabı Kent Ekmeğe Zam Geliyor Mu? İşte Cevabı

İlk ziyaretini AK Parti Hacılar İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştiren Büyükkılıç, burada AK Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç ve partililer ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç burada sıcak ve samimi bir ortam kurarak ilçe sakinleri ile çay eşliğinde sohbet etti.

Büyükkılıç: Birliğimiz, Beraberliğimiz Bizim En Büyük Gücümüzdür

MHP Hacılar İlçe Başkanlığı’na Ziyaret Gerçekleştirdi

Başkan Büyükkılıç, daha sonra Cumhur İttifakı ortaklarından MHP Hacılar İlçe Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. MHP Hacılar İlçe Başkanı Mustafa Baloğlu ve partililerle buluştu. Burada da vatandaşlarla sohbet eden Büyükkılıç, Hacılarlıların ve İslam âleminin Ramazan ayını tebrik etti.

Teşkilat ziyaretlerinde konuşma yapan Büyükkılıç, birlik ve beraberliğin gücünü vurguladı.

‘Cumhur İttifakı’nın Kalesi Kayseri’dir’

Büyükkılıç, “Cumhur İttifakı’nın kalesi Kayseri’dir. Birliğimiz, beraberliğimiz bizim en büyük gücümüzdür. Bu birlik ve beraberlik içerisinde Hacılar’ımıza, diğer ilçelerimize kısacası sevdamız Kayseri’mize canla, başla hizmete devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı ortağı iki partinin üyeleri de ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Kaynak: İHA